Почетна Тагови монографија

Таг: монографија

Промовирана монографијата „15 години Инженерски прстен“

0
Инженерската институција на Македонија и Комората на овластени архитекти и овластени инженери, денес ја промовираа монографијата „15 години Инженерски прстен“. Со промоција на монографијата,...