Почетна Тагови МојВоздух

Таг: МојВоздух

Горјан Јовановски ја доби Европската награда за најдобар млад иноватор во...

0
Горјан Јовановски, креаторот на апликацијата МојВоздух ја освои Европската награда за најдобар млад иноватор 2020 во категоријата за млади до 30 години. Во изјава...