Почетна Тагови мрачни улици

Таг: мрачни улици

Google Maps на корисниците ќе им овозможува да ги избегнуваат мрачните...

0
Google работи на нова опција за апликацијата Google Maps, која ќе ја зголеми безбедноста на кориснциите. Станува збор за функција која ќе ги нагласи...