Почетна Тагови мрежно покривање

Таг: мрежно покривање

Вип мрежно ќе ја покрие делницата од автопатот Демир Капија –...

0
По повод пуштањето во употреба на новата делница Демир Капија – Смоквица во должина од 28,2 километри, Вип ги известува своите корисници дека од...