Почетна Тагови надоградба

Таг: надоградба

Видео: Facebook ќе овозможи да видите кои пријатели споделуваат лажни вести

0
Facebook оваа недела ќе го надогради својот систем во насока на борбата против лажните вести. Иако на прв поглед се чини дека надоградбата ќе...