Почетна Тагови напредни ИТ вештини

Таг: напредни ИТ вештини

Започнува нов циклус на бесплатни обуки за напредни ИТ вештини за...

0
Започна вториот циклус на бесплатни обуки за јава програмери и софтвер тестери, едни од најбараните профили на пазарот на трудот во ИТ индустријата. На...