4.8 C
Skopje
вторник, ноември 29, 2022
Почетна Тагови нарачка

Таг: нарачка

Со новата македонска апликација „Ај на кафе“ повеќе не мора да...

Колку често ви се случува да седнете во кафуле или lounge бар и да ви ја заборават нарачката, да ви донесат само едно мени,...

Американскиот малопродажен синџир Walmart нуди нарачки преку порака

Американскиот синџир Walmart се обидува да внесе промени во начинот на купување, вклучувајќи и достава до дома на поголема оддалеченост и повеќе места за...

НАЈПОПУЛАРНИ