Почетна Тагови насмевка

Таг: насмевка

Огледало прикажува одраз само ако се смеете додека стоите пред него

0
Индустрискиот дизајнер Берк Илхан го дизајнираше огледалото Smile Mirror за да го подигне расположението на пациентите болни од рак. Според CNN, oгледалото нема да...