Почетна Тагови наша иднина

Таг: наша иднина

Слоу фуд Македонија прераснува во национална организација

0
Под мотото „Наша храна, наша иднина“, Слоу фуд Македонија денеска ќе го одржи првиот, основачки конгрес на кој и официјално ќе стане национална организација. Согласно...