Почетна Тагови најдобар менаџер на годината

Таг: најдобар менаџер на годината

Прогласени најдобрите менаџери за 2017 година

0
Асоцијацијата на менаџери на Македонија ги додели наградите за најдобри менаџери во годината што изминува. За најдобра менаџерка е прогласена Анита Спасовска од компанијата „Бучен...

На 21 декември ќе се одржи Избор на најдобар менаџер на...

0
Асоцијација на менаџери на Македонија на 21 декември 2017 година со почеток во 19.00 часот во хотелот „Marriott“ ќе го организира традиционалниот „Избор за...