Почетна Тагови најдобар млад бренд

Таг: најдобар млад бренд

Младиот бренд Pastello го менува македонскиот пазар за осветлување

0
Pastello го видовме на овогодинешното издание на Skopje Design Week 2017 каде го доби признанието Најдобар млад бренд. Тимот кој стои позади брендот работи во апсолутна...

„Пастело“ прогласен за Најдобар млад бренд на Skopje Design Week

0
„Пастело“ е избран за Најдобар млад бренд на Неделата на дизајнот во Скопје (Skopje Design Week) која заврши синоќа. Оваа награда се доделува вторпат,...