Почетна Тагови најдобар ресторан

Таг: најдобар ресторан

Ова е најдобриот ресторан во светот

0
Ресторанот Mirazur во Франција е прогласен за најдобар ресторан во светот на посебна церемонија одржана во Сингапур. Ресторанот кој се наоѓа на француската ривиера...