Почетна Тагови најдобри авиокомпании

Таг: најдобри авиокомпании

Ова се најдобрите десет авиокомпании во Европа за 2017

0
Веб страницата за авијација Skytrax го објави годишното рангирање на најдобрите авиокомпании во светот. За 2017 година, пет европски авиопревозници се најдоа помеѓу првите...