Почетна Тагови најплатени директори

Таг: најплатени директори

Ексцентричниот иноватор Илон Маск лани заработил повеќе од 65 најплатени директори...

0
Не е тајна дека директорите на големите светски компании за својата работа добиваат огромни плати. Тука не зборуваме само за месечни износи кои им...