Почетна Тагови најпрометни аеродроми

Таг: најпрометни аеродроми

Ова се десетте најпрометни аеродроми во регионот, скопскиот на петто место

0
Со рекордна бројка од над превезени над 25 милиони патници во 2017 година, авиобизнисот зема силен замав во поранешна Југославија. Дури девет аеродроми го...