Почетна Тагови невести

Таг: невести

На Кина и недостигаат 60 милиони жени – цената на невестите...

0
Поради поголемиот број мажи отколку жени во Кина, невестите достигнуваат астрономска цена, а општеството и економијата мора да се прилагодат на новонастаната ситуација, ги...