Почетна Тагови невролог

Таг: невролог

Невролог објаснува зошто вашата прва идеја ретко кога е најдобрата

0
Наречете го тоа ефикасност или мрзеливост - но, мозокот не сака да троши многу енергија. Побарајте од мозокот да реши некој проблем и ќе...