Почетна Тагови недвижнини

Таг: недвижнини

ТОП европски градови во кои цените на становите вртоглаво растат!

0
Растот на европската економија кој сите ги чувствуваат и изобилството од евтини кредити придонесе кон тоа да се зголемат цените на недвижнини, појава која...

Русите и Кинезите во офанзива на купување грчки недвижности

0
Ниските цени во однос на остатокот од Европа, можноста за заработка од изнајмување на туристите, како и програмата за добивање државјанство кое им овозможува...