Почетна Тагови Недела на дизајн Скопје

Таг: Недела на дизајн Скопје

„Пастело“ прогласен за Најдобар млад бренд на Skopje Design Week

0
„Пастело“ е избран за Најдобар млад бренд на Неделата на дизајнот во Скопје (Skopje Design Week) која заврши синоќа. Оваа награда се доделува вторпат,...