Почетна Тагови Нема оправдување

Таг: Нема оправдување

Започнува кампањата #НемаОправдување – заедно против насилство врз жени и девојчиња

0
На Меѓународниот ден за елиминација на насилството против жените, со официјален настан во паркот „Жена борец“, денес од 19ч., ќе се означи почеток на...