Почетна Тагови непримерно однесување

Таг: непримерно однесување

Туристите кои ќе се однесуваат непримерно во Венеција ќе бидат казнети...

0
На туристите кои ќе се однесуваат непримерно во Венеција ќе им биде забрането да влегуваат во градот. Тоа е дел од мерките за да...