Почетна Тагови нејеколошки локали

Таг: нејеколошки локали

Пакомак ги прогласи најеколошките ресторани и кафулиња за 2017 година

0
Пакомак ги собра на едно место општествено одговорните кафулиња од Скопје кои редовно ја собираат својата, пред сè стаклена амбалажа, во посебни канти на...