Почетна Тагови Николина Поропат

Таг: Николина Поропат

Хрватката Николина Поропат произведува „чевли радосници“

0
Николина Поропат своето хоби го претворила во стварност и денес таа произведува „чевли радосници“. Уште како девојче сонувала дека ќе стане дизајнeрка и нејзините...