Почетна Тагови Нина Николоќ

Таг: Нина Николоќ

Програмата SwissEP го забрзува растот на стартап заедницата во Македонија

0
Стартап екосистемот во Македонија, полека но сигурно се развива, а веќе слушаме сѐ повеќе успешни приказни за идеи, услуги и производи кои доаѓаат од...