Почетна Тагови НЛБ банка

Таг: НЛБ банка

НЛБ Банка наградена за најдобра банка во категорија „Поврат на капитал“...

0
НЛБ Банка годинава се најде на врвот на листата за Најдобра банка во Р. Северна Македонија во категорија „Поврат на капитал“ според финансискиот магазин...

НЛБ е прва овластена банка преку која може да тргувате со...

0
НЛБ Банка ги известува своите клиенти – физички и правни лица дека после неколкумесечни интензивни подготовки за првпат во Македoнија ја овозможува услугата тргување...

НЛБ Банка воведе NLB Pay, мобилен паричник

0
НЛБ Банка ја промовираше новата услуга,NLB Pay мобилен паричник – која овозможува бесконтактно плаќање на продажните места преку мобилен телефон. NLB Pay е уште една...