13.7 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови нова категорија

Таг: нова категорија

Цукерберг сака да користи вести од најпознатите светски медиуми на Facebook

Facebook за неколку месеци ќе добие нова категорија во мобилната апликација во која ќе се прикажуваат вести и новости од некои битни медиуми. Моментално...

НАЈПОПУЛАРНИ