Почетна Тагови нова компанија

Таг: нова компанија

Toyota и Panasonic ќе основаат заедничка компанија за конектирани домови

0
Јапонскитe Toyota Motor и Panasonic изјавија дека планираат да основаат заедничка компанија за развој на конектирани услуги кои ќе се користат во домовите и...