Почетна Тагови нови вработувања

Таг: нови вработувања

Facebook ќе отвори 1.000 нови работни места во Лондон

0
Facebook објави дека годинава планира годинава да отвори илјада нови работни места во Велика Британија, а меѓу другото, новите работници ќе бидат ангажирани на...