Почетна Тагови нови цени

Таг: нови цени

Нови цени на горивата

0
Регулаторната комисија за енергетика ги објави новите цени на горивата што ќе важат во текот на оваа недела до идниот понеделник. Промената на цените ќе...

Нови цени на горивата

0
Во согласност со новата методологија која РКЕ ќе ја користи за пресметка на цените, денес комисијата ги објави новите новите малопродажни цени. Првата одлука...

Нови цени на горивата

0
По седницата одржана денеска, Регулаторната комисија за енергетика ги објави цените на горивата, кои ќе важат од вечерва на полноќ. Според одлуката, малопродажните цени на...