Почетна Тагови номинација

Таг: номинација

Србија е номинирана за најдобра локација во светот за снимање реклами

0
Официјално се објавени номинациите за најдобри локации за снимање филмови, ТВ серии и реклами кои ги доделува Светската асоцијација на менаџери на локации (LMGI...