Почетна Тагови ноќевања

Таг: ноќевања

Виена за шест месеци заработила половина милијарда евра само од ноќевање...

0
Во првата половина од годинава нето-прометот од ноќевања во сместувачките капацитетит на австрискиот главен град изнесува 455 милиони евра. Тоа е за 20,9% повеќе...