0.2 C
Skopje
понеделник, декември 16, 2019
Почетна Тагови обврзник

Таг: обврзник

Прагот за ДДВ обврзник се зголемува на два милиони денари

Прагот за ДДВ обврзник ќе се зголеми од еден милион денари на два милиони денари. Ова ќе биде уредено со измените во...

НАЈПОПУЛАРНИ