Почетна Тагови обувки

Таг: обувки

Хрватска компанија направи панел за пред врата кој ги дезинфицира обувките

0
Компанијата Grad-Export од Славонија, која е еден од водечките европски производители на декоративни панели за влезните врати, брзо реагираше на тековните промени на пазарот...

Оваа фабрика во Индија прави обувки од пластични шишиња

0
Предвидувањата велат дека до 2050 година во океаните ќе има повеќе пластика отколку риби. Сепак, некои од најголемите брендови за спортска опрема како што...

RefresherBoxx ќе ви ги освежи чевлите и ќе ја отстрани непријатната...

0
RеfresherBoxx  е сосема нов високотехнолошки изум кој ќе ги освежи, ќе ги исуши и ќе ги исчисти вашите чевли од непријатните мириси и бактерии,...