Почетна Тагови објави

Таг: објави

На Facebook ќе може да сокривате вести според клучен збор

0
Од Facebook објавија дека почнале со тестирање на нова опција која ќе им овозможи на корисниците да ги сокриваат и изолираат информациите кои ги...