Почетна Тагови одбрана

Таг: одбрана

Сакате да бидете пилот? Можност за бесплатна обука!

0
  Министерството за одбрана го објави новиот конкурс за обука на пилоти, што по 18 месеци тренинзи, 180 часови летање и 350 часови теоретска настава...