Почетна Тагови одредби

Таг: одредби

Европскaта унија го предупреди Facebook да ги промени условите и одредбите...

0
Брисел го предупреди Facebook да ги промени своите „лажни“ услови и одредби или во спротивно ќе сноси последици. Европската амбасадорка за заштита на потрошувачите,...