Почетна Тагови означување

Таг: означување

Instagram тестира нова опција – корисниците ќе можат да означуваат пријатели...

0
Instagram тестира алатка која на корисниците ќе им овозможи да ги означуваатсвоите пријатели во видеата. Мала група корисници ја тестира новата опција, изјави портпарол на Instagram. ...