Почетна Тагови оклоп

Таг: оклоп

Руските војници од иднината ќе изгледаат како ликови од видеоигра

0
Руската војска е обвинета за плагијат откако го објави својот концепт за војник од иднина, која има голема сличност со ликови од видеоиграта Ghost...