Почетна Тагови Ололаи

Таг: Ололаи

Во ова идилично гратче на Сардинија можете да купете куќа за...

0
Гратчето Ололаи, сместено во планинскиот предел Барбаџа на Сардинија, наскоро би можело да стане град на духови поради што локалните власти започнале необична кампања....