Почетна Тагови Општина Гази Баба

Таг: Општина Гази Баба

Студенти иноватори ќе ги развиваат своите проекти со грант од Општина...

0
Општина Гази Баба за прв пат стартуваше со поттикнување и развивање на иновативноста кај студентите и почна со доделување на грантови, во висина од...