Почетна Тагови осветлување

Таг: осветлување

Tip of the Week – Нови работни простории  

0
  „Tip of the Week“ се авторски текстови што се објавуваат секој четврток и обработуваат теми од секојдневниот живот коишто помогат да го подобрите вашето...

Јапонци направија имплант кој ги уништува туморите

0
Јапoнски научници смислија уред кој може да се вгради во телото и притоа да помогне во уништувањето на голем број клетки на туморите. Фотодинамичната...

Младиот бренд Pastello го менува македонскиот пазар за осветлување

0
Pastello го видовме на овогодинешното издание на Skopje Design Week 2017 каде го доби признанието Најдобар млад бренд. Тимот кој стои позади брендот работи во апсолутна...