Почетна Тагови отпорност

Таг: отпорност

ВИДЕО: Облеката на Threadsmiths е отпорна на флеки

0
Австралиската компанија за облека Threadsmiths имитирајќи ги природните хидрофобни особини на листовите од лотусот успеа да креира облека која не може да се извалка и...