Почетна Тагови очекување

Таг: очекување

Koj ден е најлош за закажување состаноци?

0
Најголем дел од луѓето не сакаат состаноци затоа што се премногу долги, премногу чести и не помагаат многу. Гери Бернисон, извршен директор во Корн...