Почетна Тагови Паг

Таг: Паг

ВИДЕО: На Јадранот никнува нов, екстра луксузен град!

0
Хрватскиот остров Паг наскоро може да добие целосно нов луксузен град. Претприемачот Едо Маржиќ деновиве во Загреб го претстави проектот „Златен брег“, со кој...