Почетна Тагови пазарење

Таг: пазарење

Рептил Ве повикува – погледнете ја нашата понуда, ќе ја смените...

0
Достапноста до маркет, снабденоста со свежи и разновидни производи понекогаш може да влијае на големи животни одлуки, како на пример и на тоа каде да купите...

ВИДЕО: Ова е првата количка за пазарење во светот со вештачка...

0
Ви ја претставуваме Caper Smart Cart, првата количка за пазарење во светот со вештачка интелигенција. Станува збор за навистина паметна количка која со помош...