Почетна Тагови палачинки

Таг: палачинки

ВИДЕО: PancakeBot е првиот робот за 3Д печатење палачинки во светот

0
PancakeBot е робот кој ви овозможува да печатите палачинки во какво сакате дизајн што ќе го замислите. Навистина е лесно и забавно и нема потреба...