Почетна Тагови паметен лежечки полицаец

Таг: паметен лежечки полицаец

ВИДЕО: Паметни лежечки полицајци знаат кога возите брзо, а кога бавно

0
Лежечките полицајци се немилосрдни кога станува збор за гумите, тркалата, амотизерите на возилата, но само кога возите премногу брзо и не ги забележите ознаките...