Почетна Тагови паметен телевизок

Таг: паметен телевизок

Најголемата хрватска ИТ компанија го произведе првиот хрватски 4K телевизор

0
Откако лани производството на телевизори во целост го префрли од Кина во Хрватска, најголемата ИТ компанија во Хрватска, групацијата M SAN, ја заокружи понудата...