Почетна Тагови паметен тепих

Таг: паметен тепих

Српски студенти направија паметен тепих

0
Студентите Жељко Поповик и Владимир Винчан победија на српскиот Национален натпревар за најдобра студентска идеја за 2018 година со проектот - паметен тепих SmartWalk. Тие...