Почетна Тагови паметна перница

Таг: паметна перница

Паметната перница Zerema автоматски ја прилагодува висината за поудобно спиење

0
Zerema е ултимативно решение за сите кои се чувствуваат постојано уморни затоа што не добиваат квалитетен сон. Според кампањата на платформата за групно финансирање...

Компанија од Осијек ја претстави првата хрватска паметна перница

0
Компанијата од Осијек LIO наскоро на пазарот ќе го пласира својот нов производ - паметна перница. Се работи за првата хрватска паметна перница и доаѓа...